Antalya

  • Anasayfa
  • Şubelerimiz
  • İspanya vizesi Antalya
İspanya Vize Başvuru Merkezi
 
Telefon: +90 (242) 970 0128
E-Posta: help@eagvs.com
 

İspanya Vize İşlemleri Antalya

 
Değerli ziyaretçimiz İspanya Büyükelçiliğinin ve İspanya Başkonsolosluğunun yetki alanı sınırlaması bulunmaktadır. Antalya ve çevre bölgelerde ikamet eden vatandaşlarımızın başvurularının değerlendirmesi yalnızca İstanbul’daki İspanya Konsolosluğuna aittir. İspanya Başkonsolosluğunun görev alanında bulunan illerde ikamet eden vatandaşlarımız, İspanya Büyükelçiliğine başvuruda bulunamazlar.  Vize işlemlerinize başlamadan önce bu bilgiyi dikkate almanızı rica ederiz.  İspanya vizesi işlemlerinde konsoloslukların illere göre yetki alanları değiştiği için ikametgah belgesinin ibraz edilmesi gerekmektedir.  
 
İspanya Başkonsolosluğunun Görev Alanında Yer Alan İller;
 
Antalya, İstanbul, İzmir, Artvin, Aydın, Bartın, Bilecik, Balıkesir, Bolu, Bursa, Burdur,  Çanakkale, Denizli, Düzce, Edirne, Giresun, Isparta, Kastamonu, Kırklareli, Karabük, Kocaeli, Manisa, Muğla, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Sinop, Tekirdağ, Trabzon, Yalova ve Zonguldak illerinde ikamet eden vatandaşlarımızın ve Türkiye ikamet izni sahibi yabancı uyruklu kişilerin, vize başvurularını değerlendirme ve sonuçlandırma yetkisi İspanya Başkonsolosluğuna aittir.
 
Schengen vizesine Antalya’dan başvuru yapmak için evraklarınızı seyahat amacınıza (turist, ticari, ziyaret) göre, evrak açıklamalarını dikkate alarak hazırlamanız gerekmektedir. Evraklarınızı hazırladıktan sonra İstanbul merkez ofisimize gönderebilirsiniz. Antalya’dan İspanya Schengen vizesi başvuru adımlarını sayfamızın devamında görüntüleyebilirsiniz.   
Euroasia GVS olarak Türkiye’nin her ilinden yapılan başvuruları kabul etmekte ve işlem takibinizi sağlamaktayız. Antalya’dan yapılan başvurular İspanya Başkonsolosluğu tarafından işleme alınacağı için evraklarınızın kontrolü İstanbul merkez ofisimiz tarafından yapılacaktır. Schengen vize başvuruları için zorunlu olan biyometrik veri beyanınız için sizi İstanbul’da bulunan başvuru merkezine davet edeceğiz. Biyometrik veri işlemi için alacağımız randevu gün ve saatini Schengen yetkilimiz onayınıza sunacaktır. İstanbul’dan yapılacak başvurularda operasyon yetkilimiz pasaport sahibine eşlik etmektedir. 
 
25 Eylül 2014 tarihinden sonra VIS ibareli Schengen vizesi aldıysanız, parmak izi işleminden muafiyet durumunuz söz konusu olabilir. İspanya Konsoloslukları Macaristan, Almanya, Avusturya ve İsviçre’den alınmış, VIS ibareli vizeleri kabul etmemektedir. Önceki Schengen vizenizi bu ülkelerden aldıysanız tekrar parmak izi vermeniz gerekebilir. Parmak izi işlemi muafiyet durumunuzu Schengen yetkilimize sorgulatabilirsiniz.  Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi yolculuklar dileriz.
 

Antalya’dan İspanya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

 
1) Bizi arayarak veya help@eagvs.com mail adresimiz üzerinden seyahat amacınıza ve mesleksel durumunuza göre hazırlanmış evrak listesini ve 2018 yılıına ait vize ücret bilgisini  içeren e-mail talep edin.  
2) E-mailde belirtilen kişisel evrakları eksiksiz olarak hazırlayın. Sizin adınıza hazırlayacağımız evrakları yetkilimiz size bildirecektir. 
3) Evraklarınızı ofisimize gönderin.
4) Sizin adınıza aldığımız randevu gününde İstanbul’daki başvuru merkezinde hazır bulunarak biyometrik verilerinizi (parmak izi) beyan edin.
5) İşlemleriniz sonuçlandığında pasaportunuzu teslim alarak, ikamet adresinize kargo ile göndermekteyiz. Pasaportunuzu ofisimizi ziyaret ederek de teslim alabilirsiniz.  
 
Güncel bilgi ve başvuru talebinizi help@eagvs.com adresimize iletebilirsiniz.
 
 
 

Telefon/Faks

+90 (242) 970 0128
Bizi Arayın