İspanya Vizesi Başvuru Formu

  • Anasayfa
  • İspanya Vizesi Başvuru Formu

İspanya Vize Başvuru Formu

İspanya vize başvuru formu, İspanya Konsolosluğu/Büyükelçiliği tarafından hazırlanmıştır. İspanya vize başvuru sahiplerinin mesleksel, finansal durumlarıyla ilgili bilgi sağlamak için hazırlanmıştır.  İspanya vize başvuru formu eksiksiz olmalı ve gerçeği yansıtmalıdır.  İspanya vize başvuru formu İspanyolca, İngilizce ve Türkçe olarak doldurulabilir.  İspanya vize başvuru formunda yer alan bilgilerin başvuru dosyasındaki diğer evraklarda beyan edilen bilgilerle tutarlı olmasına özellikle dikkat edilmelidir.

İspanya vize başvuru formu İspanyolca, İngilizce, Türkçe olarak doldurulmalı ve gerekli yerler pasaport sahibi tarafından şahsen imzalanmalıdır.  İspanya da dahil tüm Schengen vize başvuru formlarında tüm sorular eksiksiz olarak doldurulduktan sonra pasaport sahibi kaç girişli vize talep ettiğini gerekçesiyle birlikte belirtmelidir. Başvuru formunun eksiksiz ve gerçeği birebir yansıtan beyanlarla doldurulması gerektiğini önemle hatırlatıyoruz. Vize başvuru formu olmadan yapılan başvuruları İspanya Konsolosluğu kabul etmemektedir.  

İspanya Konsolosluğu başvuru sahibi hakkındaki en kapsamlı bilgiye bu form aracılığıyla ulaşmaktadır. Formda beyan ettiğiniz bilgilerdeki herhangi bir yanlışlık ret sonucuyla karşılamanıza sebep olabilir. Bu nedenle İspanya vize başvuru formunu danışmanlığımızda doldurmanızı tavsiye ederiz, 10 yılı aşkın olan vize tecrübemize güveniyoruz. İspanya Schengen vize başvuru formunuzu sitemiz üzerinden indirebilirsiniz. İspanya Büyükelçiliği/Konsolosluğu vize başvurunuzla ilgili herhangi bir karar almadan önce bir görüşme talep edebilir. Mülakatta vereceğiniz cevapların vize başvuru formunda verdiğiniz cevaplarla tutarlı olmasına lütfen dikkat ediniz. İspanya Büyükelçiliği/Konsolosluğu gerekli görmesi halinde ek evrak talebinde de bulunabilir.

İspanya vize başvuru formları eksiksiz olarak yanıtlandıktan sonra başvuru sahibi diğer Schengen ülkelerini de ziyaret edecekse bunu formda belirtmeli ve çok girişli vize talep etmelidir. Ulaşım ve konaklamaya dair destekleyici evraklarını da başvuru dosyasına eklemelidir. Türkiye’den başvuru yapacak üçüncü ülke vatandaşları başvuru formunda uyruklarını ve seyahat amaçlarını mutlaka belirtmelidir.

İspanya vize başvuru formunu indirmek için tıklayınız. 

 

 

Yükleniyor...
Bizi Arayın